Min första rek på rekat igår gick bra, Swansea ö1.5 satt efter 39 minuter, så jag testar igen.
Tänkte reka mötet mellan Valladolid - Almeria
Valladolid är ett riktigt starkt hemmalag, de senaste 12 hemmamatcherna har de bara förlorat 1 match, de har vunnit mot lag som Barcelona och Villareal vilket självklart är inte en lätt uppgift. Valladolid har ingen startspelare borta idag och laget ser bra ut.
Almeria däremot är ett dåligt borta lag och har just nu 6 raka förluster på bortaplan. Inför denna matchen saknar de sin viktigaste spelare, nämligen mittfältaren Jose Antonio Verza 28/7 och de saknar fortfarande sin vänsterback Sebastián Dubarbier 24/1.
Jag tror Valladolid tar det här rätt enkelt och spelar Valladolid -0.5 som är samma sak som Valladolid vinst på bet365 till 2 i odds.
Rygga på egen risk / Greed
100% upp till 1000 kr (Ny licens = ny bonus för Alla!)
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 500 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 500 kr + 64kr i 1x2-tipset
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gällerUpp till 500 kr i Gratisspel
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 600 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 1000 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 1000 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gällerUpp till 500 kr i Gratisspel
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller